VÕITJAD

EFTA 2020 FILMIKATEGOORIA

Parim mängufilm
“Tõde ja õigus”
Produtsent: Ivo Felt
Režissöör: Tanel Toom

Parim dokumentaalfilm
“Aasta täis draamat”
Produtsent: Paul Piik
Režissöör: Marta Pulk

Parim animafilm
“Toomas teispool metsikute huntide orgu”
Produtsent: Chintis Lundgren
Režissöör: Chintis Lundgren

Parim lühifilm
“Karv”
Produtsent: Evelin Penttilä
Režissöör: Oskar Lehemaa

Parim naisnäitleja filmis
Ester Kuntu
“Tõde ja õigus”

Parim meesnäitleja filmis
Priit Loog
“Tõde ja õigus”

Parim filmirežissöör
Tanel Toom
“Tõde ja õigus”

Parim filmistsenarist
Tanel Toom
„Tõde ja õigus“

Parim filmioperaator
Erik Põllumaa & Sten-Johan Lill
”Skandinaavia vaikus”

Parim filmihelilooja
Mick Pedaja
„Skandinaavia vaikus“

Parim filmikunstnik
Triin Paumer, Sven-Tõnis Puskar
”Vanamehe film”

Parim helirežissöör filmis
Tanel Kadalipp
”Vanamehe film”

Parim filmimonteerija
Oskar Lehemaa
„Vanamehe film“

Parim kostüümikunstnik filmis
Kristiina Ago
„Tõde ja õigus“

Aasta tegija
Karin Tetsmann
“Tõde ja õigus “

VÕITJAD

EFTA 2020 TELEKATEGOORIA

Parim teleseriaal
„Lahutus Eesti moodi“
Produtsent: Ergo Kuld

„Lahutus Eesti moodi“

Produtsent Ergo Kuld

Parim tõsielusaade
„Üle noatera“
Produtsent: Andres Arro

„Üle noatera“

Produtsent Andres Arro

Parim reality-show
“Üle parda”
Produtsent: Ken Saan

“Üle parda”

Produtsent Ken Saan

Parim päevakajasaade
“Esimene stuudio”
Produtsent: Tiina-Mari Koljak

“Esimene stuudio”

Produtsent Tiina-Mari Koljak

Parim meelelahutussaade
“Kaks kanget Sovetistanis”
Produtsendid: Teet Margna ja Kristjan Jõekalda

“Kaks kanget Sovetistanis”

Produtsent Teet Margna ja Kristjan Jõekalda

Parim uus saade
“Roaldi retked”
Produtsent: Roald Johannson

“Roaldi retked”

Produtsent Roald Johannson

Parim erisaade
“Laulu- ja tantsupidu 2019 “Minu arm”
Produtsent: Margus Saar

Parim ajakirjandusliklugu
Jane Paberiti lood “Pealtnägija”
autor Taavi Eilat

Parim intervjueerija
Marko Reikop
“Intervjuu president Kersti Kaljulaidiga”

Parim meelelahutussaate juht
Kristjan Jõekalda ja Teet Margna
“Kaks kanget LIVE”

Parim sarjanäitleja
Tambet Tuisk
“Reetur”

Parim reporter
Marian Võsumets
“Reporter”

Aasta sisulooja
Mihkel Ulman

Aasta vormilooja
Anna Stepanova

Panus Eesti televaldkonda
Marite Kallasma

EFTA gala toimub juba 16. septembril